Hakkımızda

ASYAPI EMLAK İNŞAAT TURİZM GIDA SAĞLIK HİZMETLERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Ayhan Bülbül Asyapıİnşaat

“Hayallerinizin gerçekle buluştuğu yaşam alanları...”

Firmamız Asyapı İnşaat faaliyetlerine 1985’de babadan oğula uzanan bir yolculuk ile başladı. Firma yönetim kurulu başkanı Ayhan bülbül tarafından kurulan Asyapı İnşaat ortaklığı önce Bülbüller İnşaat sonrasında, Çağ Yapı inşaat olarak ismini güncellemiştir. Son olarak Sibel ve Ayhan Bülbül ortaklığında Asyapı Grup İnşaat olarak faaliyetlerine artan bir ivmeyle devam etmiştir ve etmektedir.

Edremit Körfezi’nde inşaat sektörünün standartlarını belirleyen Asyapı İnşaat her geçen gün kalite çıtasını daha yukarılara taşıyarak Körfez halkının hak ettiği daha huzurlu, daha güvenli, daha kaliteli ve daha estetik yaşam alanlarını inşa etmektedir.

Geleneksel aile hayatına uygun, sağlamlıkları her daim ön planda olan tüm projelerimizde sürekli ince fikirler ile mimari yapılar işlenerek tasarımlar ortaya çıkarılmış ve hayata geçirilmiştir. Her kesime hitap eden hizmet anlayışı ile sağlam yaşam alanları düsturuyla çıktığı bu zorlu yolda karakterli şirket ve yönetim anlayışıyla körfezde lider konumuna ulaşmıştır.