Faaliyet Alanları

ASYAPI EMLAK İNŞAAT TURİZM GIDA SAĞLIK HİZMETLERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İnşaat Faaliyet Alanları
As Yapı İnşaat

Faaliyet Alanları

Edremit Körfezi’nde faaliyet gösteren Asyapı Grup İnşaat; sektörel anlamda inşaat başlığında ana iş olarak villa, site, bina, apartman, ofis ve iş yerleri projeleri üreterek bu projeleri hayata geçirmektedir. Aynı zamanda aynı kategoride bulunan genel inşaat sektörü işlerinin de tamamını projelendirerek uzman ekibi ile hizmet olarak sunmaktadır.

Temel’den çatıya kadar yapılan tüm işlerde Asyapı olarak hizmet vermekteyiz. Edremit ve çevresinde yaptığımız inşaatların profesyonel usta kadrosunu tüm işlerimizde sizlere hizmet vermek üzere istihdam etmekteyiz. Banyo tadilatından, elektrik ve sus tesisatına, iç ve dış mimariden, site ve villa inşaatlarına kadar tüm faaliyetlerimiz ile Edremit Asyapı olarak hizmet vermekteyiz.

Apartman Villa İnşaatları
Apartman / Villa / Ev İnşaatı

Ana projelerimiz apartman inşaatları, toplu konut projeleri, binalar, villa ve ev inşaatlarından oluşmaktadır. Asyapı İnşaat bugüne kadar bir çok projeyi hayata geçirmiştir.

Avm Ofis İnşaatı
İş Merkezi / Avm / İşyeri / Ofis İnşaatları

Asyapı İnşaat olarak bina projelerimizin yanı sıra betonarme iş merkezleri, alışveriş merkezleri ve ofis inşaatları yapmaktayız.Detaylı bilgi için bizi arayınız.

Mimari Proje Tasarım
İç Dış Mimari / Projelendirme

Asyapı Grup İnşaat deneyimli ve işinde uzman mimar kadrosu ile iç ve dış mimaride sıra dışı tasarımlar ile bir çok konsepte imzasını atmıştır ve atacaktır.

tadilat dekorasyon
Tadilat / Dekorasyon

Asyapı İnşaat profesyonel usta kadrosu ile geniş çaplı inşaat projelerinin haricinde de tadilat ve dekorasyon hizmeti vermektedir.Banyo, mutfak, ofis gibi tüm mekanlar için hizmet vermekteyiz.

elektrik tesisat
Elektrik / Sıhhi Tesisatları

Binaların su sistemlerini ve sıhhi tesisatların, a’dan z’ye elektrik tesisatlarını uzman usta kadrosu ile projelendirmekteyiz. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.